2 Comments

online · March 29, 2010 at 4:15 am

ajo qe une u kerkoj per, faleminderit

Fikri · August 1, 2009 at 7:48 am

Te lumt shoku, kjo esht ide e mir per zemren e shqiptarve si edhe shenj permban botes qe kemi kulturen ton dhe ne. Kishe dhe ideja te bukra per te ardhmen vazhdo ti ndjekish ata dhe vazhdo me profesionin ashtu se mir qenke tu kalue. Un jam tash student i informatikes nzvicer ne mbarim te vitit te par. Me ke dhen inspirim tlezetshem per mundsirat e informatikes. Flm dhe kalofsh mir.

Comments are closed.

%d bloggers like this: